امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۱۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129604
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۵۰
تعداد بازدید: 153
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر بمب‌گذاری در یک هواپیمای مسافربری در فرودگاه جان اف‌کندی

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر بمب‌گذاری در یک هواپیمای مسافربری در فرودگاه جان اف‌کندی نیویورک، تیم خنثی‌سازی بمب به محل اعزام شد و یگان‌های امدادی به حالت آماده‌باش درآمدند.

بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی راشاتودی، تهدید موجود به وجود بمب در یک هواپیمای مسافربری متعلق به خطوط هوایی «امریکن ایرلاین» اشاره دارد؛ هواپیمایی که هم‌اکنون در باند شماره 31R فرود آمده است. یک فرد ناشناس در تماس تلفنی مدعی وجود این بمب شده است.

در پی درخواست نیروهای امنیتی، مسافران این هواپیما به سرعت از داخل این پرنده غول‌پیکر بیرون آمده‌اند.
فرودگاه «جان اف‌کندی» که به نام سی و پنجمین رئیس‌جمهور آمریکا نامگذاری شده، بزرگ‌ترین ترمینال هوایی کلان‌شهر نیویورک است. مقامات کشورهای مختلف برای عزیمت به محل سازمان ملل متحد که در این شهر قرار دارد، از فرودگاه مزبرو استفاده می‌کنند.
بر اساس عکس‌های متشر شده در صفحات توئیتر شخصی مسافران این هواپیما، مسافران پس از خروج از هواپیما در پشت موانع و بر روی باند منتظر اعلام نظر تیم چک و خنثی هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار