امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129605
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۵۰
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدباقر نوبخت که دقایقی قبل با خبرنگار شبکه یک صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران سخن ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدباقر نوبخت که دقایقی قبل با خبرنگار شبکه یک صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران سخن می‌گفت، اظهار داشت: دولت به دنبال تأمین نان ارزان و با کیفیت است.

وی افزود: برهمین اساس نیز رقم 7 هزار و 200 میلیارد تومان برای یارانه نان در بودجه سال 93 پیش‌بینی و اختصاص یافته است.

نوبخت در عین حال تصریح کرد: اصلاح قیمت نان به منظور جبران افزایش هزینه‌های نانوایان اعمال می‌شود و دولت این اجازه را به نانواهایی ها  در استان های مختلف خواهد داد تا بر اساس اقتضائات هر استان به منظور جبران مابه التفاوت افزایش هزینه های جانبی ، قیمت نان را تا حداکثر 30 درصد افزایش دهند.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در پاسخ به این پرسش که این افزایش از کی انجام خواهد شد، اظهار داشت: از فردا اصلاح قیمت نان صورت می‌گیرد.

گزارش خبرنگار فارس حاکی است‌، چندی قبل برخی رسانه از افزایش 30 درصدی قیمت نان خبر دادند و قرار بود این افزایش قیمت از اول آذرماه اعمال شود اما خبر افزایش 30 درصدی قیمت نان مورد تأیید مسئولان دولتی قرار نگرفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها