امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129618
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
آیت الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمله وحشیانه به شیخ عیسی قاسم را ...

آیت الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حمله وحشیانه به شیخ عیسی قاسم را تأسف‌بار خواند و وی را یکی از روحانیون صاحب نام و دارای محبوبیت دانست.

این عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: شیخ عیسی‌قاسم در نزد همه مردم و جریان‌های انقلابی در بحرین از محبوبیت و مقبولیت خاصی برخوردار است ؛ البته در حوزه‌های نجف و قم نیز این عالم گرانقدر اعتبار ویژه‌ای دارد.

کعبی افزود: تعرض به وی به ضرر خود نظام آل خلیفه است و امنیتی کردن اوضاع بحرین باعث می‌شود تا آل خلیفه هزینه‌های سخت‌تری را بپردازد.

وی ادامه داد: مبارزه با شیخ عیسی‌قاسم باعث تشدید نهضت مردم بحرین خواهد شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری یکی از علل حمله به شیخ عیسی‌قاسم را تحریم انتخابات بحرین توسط مردم این کشور عنوان کرد و گفت: آل خلیفه به خاطر عصبانیت از تحریم انتخابات و همچنین به علت برگزاری همه‌پرسی مردمی به کارهایی وحشیانه اقدام می‌کند.

کعبی به دولت آل‌خلیفه توصیه کرد تا به جای تعرض به علما به چاره‌جویی برای حل مشکل مردم این کشور بیندیشد و بیش از این مردم و علما را مورد آزار قرار ندهد.

این عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه  در خصوص تسلیح کرانه باختری و مبارزه با رژیم صهیونیستی گفت: یکی از راهبردهای اصولی انقلاب اسلامی توجه به راهبری موضوع فلسطین و نجات قدس شریف است که تأکید بر مقاومت اسلامی و توجه به قدس راهبردی کلیدی محسوب می‌شود.

کعبی تصریح کرد: تسلیح کرانه باختری شمارش معکوس زوال رژیم صهیونیستی است و  این مهم قطعاً اتفاق می‌افتد؛ آزادسازی قدس با یک برنامه راهبردی انجام می‌گیرد و دور از دسترس نیست.

وی اضافه کرد: تعرض به مقدسات از جانب رژیم صهیونیستی هزنیه بالایی را برای آنها در بر خواهد داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها