امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129622
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی دقایقی پیش در حاشیه برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت آیت‌الله ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی دقایقی پیش در حاشیه برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت آیت‌الله مهدوی‌کنی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خبرگان ناظر بر عملکرد رهبری نیست بلکه ناظر بر شرایط ولایت بر رهبری است.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: رهبری خود ولی است و خبرگان هم مولود آن است، اصل قانون اساسی نیز همین است بنابراین خبرگان را تشکیل دادیم برای انتخاب رهبر اما خبرگان تنها ناظر بر شرایط و نه عملکرد است.

وی در ارتباط با سخنان اخیر مطهری مبنی بر اینکه حرف‌های من سند نیست، گفت: دیوار حاشا بلند است و آقای مطهری زمانی که من در خدمت آیت‌الله مطهری بودم بچه مدرسه‌ای بودند.

آیت‌الله علم‌الهدی در زمینه بحث فتنه و اینکه علی مطهری اعلام کرده رهبری نظر شخصی خود را در این زمینه بیان کرده است، اظهار کرد: مسئله فتنه بحث یا نظر شخصی نیست چون عده بسیاری به خاطر راهپیمایی‌های بدون مجوز سران فتنه کشته شدند و مسببان قتل آنها باید محاکمه شوند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در زمینه بصیرت داشتن عنوان کرد: کسانی که در نظام اسلامی احساس مسئولیت می‌کنند باید بصیرت داشته باشند، لذا اینکه افرادی مسئولیت را برای انجام یک تکلیف احساس کرده اما بصیرت ندارند خطرناک است.

وی ادامه داد: کسی که احساس مسئولیت داشته اما بصیرت نداشته باشد راه را عوضی می‌رود و در راه ولایت‌فقیه قدم نمی‌گذارد.

انتهای پیام/70005/صا30/ظ1004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها