امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129623
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
مراد هاشم‌زهی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بیرجند با توجه به بیان رهبر انقلاب که مجلس در راس قرار دارد، اظهار داشت: مجلس باید حافظ اهداف ...

مراد هاشم‌زهی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بیرجند با توجه به بیان رهبر انقلاب که مجلس در راس قرار دارد، اظهار داشت: مجلس باید حافظ اهداف انقلاب اسلامی باشد و در این بین هر یک از نمایندگان نقش بسزایی دارند.

وی با اشاره به اینکه مجلس در بخش قانون‌گذاری و نظارت توسط یک نفر اداره نمی‌شود بلکه همه نمایندگان در این امر دخیل هستند، تصریح کرد: باید اهداف هر نماینده در راستای انقلاب شکوهمند اسلامی باشد.

نماینده مردم نهبندان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با وجود سلیقه‌های جناحی متفاوتی که از نظر کمیت و کیفیت در نمایندگان است، ادامه داد: مجلس کنونی که از نمایندگان توانمند و خانواده‌های شهدا و یادگار صحنه‌های دفاع مقدس تشکیل شده است را یک مجلس خوب برای رسیدن به اهداف انقلاب می‌بینم.

هاشم‌زهی با اشاره به اینکه بهترین الگو برای مجلس افراد مستقل، شجاع، باتقوا و متعهد است، گفت: این خصوصیات در شهید مدرس وجود داشت و به طور قطع نمایندگان با این تفکر به انقلاب شهید‌پرور یاری می‌رسانند و مشکلات را از پیش روی بر می‌دارند.

وی با اشاره به اینکه مردم باید محدودیت‌ها را در نظر بگیرند، خاطر‌نشان کرد: برآورده نشدن خواسته‌های مردم سبب نگرانی نماینده می‌شود.
انتهای پیام/69028/س20/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار