امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129626
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، هیأت وزیران با اختصاص 3400 پست سازمانی به ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، هیأت وزیران با اختصاص 3400 پست سازمانی به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور موافقت کرد.

هیأت وزیران به منظور تقویت واحدهای استانی ،شهرستانی و بخش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور،تعداد (3400) پست سازمانی در اختیار معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور قرار دادند.

هیأت وزیران در جلسه 28//8/1393 به پیشنهاد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و تایید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور و به استناد بند (الف) ماده (29) قانون مدیریت خدمات کشوری – مصوب 1386- تصویب کرد:

به منظور تقویت واحد های استانی ،شهرستانی و بخش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور،تعداد (3400) پست سازمانی با رعایت قوانین و مقررات مربوط ایجاد و در اختیار معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور قرار می گیرد تا به صورت تدریجی و پس از مهیا شدن امکانات ، تجهیزات، ساختمان های اداری و تامین اعتبار لازم، حسب مورد توسط معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور به سازمان مذکور اختصاص یابد .

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور ،در تاریخ 4/9/1393 این مصوبه را برای اجرا به معاونت توسعه و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ابلاغ کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها