امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129627
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (9 آذر 93) از سوی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (9 آذر 93) از سوی هیأت‌ رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

احمد‌ علی مقیمی نماینده مردم بهشهر به وزیر آموزش و پرورش عزل و نصب‌های سیاسی در آموزش و پرورش مازندران توسط مدیرکل آموزش و پرورش استان را متذکر شد.

ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان در تذکری به رئیس‌ جمهور خواستار پیگیری‌های لازم برای درج اهداف ارتقای سطح شاخص توسعه انسانی در برنامه‌ریزی‌ها شد.

ایرج ندیمی و حسین سبحانی‌نیا نمایندگان لاهیجان و نیشابور به وزرای تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی و بهداشت درمان و آموزش پزشکی لزوم پیگیری توسعه و تعمیم بیمه‌های اجتماعی، درمانی و مکمل بازنشستگی را متذکر شدند.

احمد سجادی نماینده مردم فریمان در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار تأمین ارز مورد نیاز دانشجویان ایرانی خارج از کشور شد.

عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار نظارت هر چه بیشتر بر اجرای قانون منع به‌کارگیری اسامی، عناوین و اصطلاحات بیگانه شد.

موسی‌الرضا ثروتی نماینده مردم بجنورد به وزیر اقتصاد لزوم اجرای صحیح قانون هدفمندی یارانه ها و افزایش کمک‌های مالی به نیازمندان کمیته امداد و بهزیستی و یکسان سازی درآمد سرانه خانوار استان‌ها را متذکر شد.

زهره طبیب‌زاده نوری نماینده مردم تهران در تذکری به وزیر صنعت خواستار ارائه توضیح در خصوص علت صدور مجوز واردات قطعات بی‌کیفیت با توجه به توانایی تولیدکنندگان داخلی در تولید قطعات باکیفیت خودرو شد.

ناصر کاشانی نماینده مردم زاهدان در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار پیگیری و دستور برخورد با آموزگار خاطی در تنبیه دانش‌آموز 9 ساله در شهر میرجاوه شد.

ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان به وزیر امور خارجه جبران اشتباه استراتژیک اجرای عجولانه و یکجانبه تعهدات ژنو که قدرت چانه‌زنی ایران را در ادامه مذاکرات با مشکل جدی مواجه کرد را متذکر شد.

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت به وزیر صنعت در مورد علت عدم پوشش بیمه‌ای فرشبافان تذکر داد.

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک در تذکری به وزیر امور خارجه خواستار توضیح علت بی‌تدبیری در روند مذاکرات هسته‌ای شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها