امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۰۱:۰۱
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129629
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور سید محمد احمدی استاندار فارس در مصاحبه با این پایگاه ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور سید محمد احمدی استاندار فارس در مصاحبه با این پایگاه اعلام داشت: بررسی و تحقیقات انجام شده نشان داد که  ضارب زنان جهرمی دارای اختلال شخصیتی و انحراف اخلاقی است.
سید محمد احمدی استاندار فارس در این مصاحبه، درخصوص حادثه تأسف بار چاقوکشی به تعدادی از زنان در شهرستان جهرم گفت: در هفته گذشته شش زن جوان در نقاط مختلف شهر جهرم با ضربات چاقو مورد تهاجم واقع شدند که بلافاصله با تدابیر صورت گرفته، شورای تأمین شهرستان تشکیل جلسه داد.
وی افزود: کمیته امنیتی نیز با ریاست مدیر کل و نمایندگان شورای تأمین استان تشکیل و پس از انجام تلاش های گسترده ظرف 24 ساعت موفق به بازداشت عامل این اقدام مجرمانه شدیم.
استاندار فارس گفت: انجام بررسی‌ها و تحقیقات لازم نشان داد که هیچگونه کار تیمی، گروهی و یا تشکیلاتی در این ماجرا دخیل نبوده و ضارب پس از دستگیری به جرم خود مبنی بر حمله و ضرب و شتم به 6 خانم در این شهرستان اعتراف کرد.
احمدی گفت: تحقیقات انجام شده از فرد ضارب مبین این مطلب است که وی دارای اختلاف شخصیتی و انحراف اخلاقی است.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار