امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12963
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۹
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیش از 50 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تقاضای بررسی خارج از نوبت و با ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیش از 50 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تقاضای بررسی خارج از نوبت و با اولویت طرح تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات، طرح‌های صنفی و علائم تجاری در صحن علنی را ارائه دادند که این تقاضا در جلسه علنی عصر امروز مجلس مورد بررسی قرار گرفت.

ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد در مجلس در سخنان کوتاهی به عنوان یکی از متقاضیان تغییر دستور، گفت: مدت ثبت اختراعات به صورت آزمایشی 13 اردیبهشت 92 به اتمام رسیده است و هم‌اکنون یک ماه از این تاریخ می‌گذرد و ما قانونی در این زمینه نداریم.

وی افزود: اختراعات متعددی داریم ولی پرونده‌ها باقی مانده و مخترعان دچار مشکل شده‌اند لذا از نمایندگان می‌خواهم که با تقاضای تغییر دستور طرح تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات، طرح‌های صنفی و علائم تجاری موافقت کنند.

پس از این سخنان ابوترابی، وکلای ملت با 126 رای مخالف، 7 رای موافق و 11 رای ممتنع از 206 نماینده حاضر در جلسه با این تقاضا موافقت کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها