امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۰۹:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129649
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی در مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی آموزشی قرآن و عترت ویژه مددجویان بهزیستی کشور اظهارداشت: هم‌اکنون ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، همایون هاشمی در مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی آموزشی قرآن و عترت ویژه مددجویان بهزیستی کشور اظهارداشت: هم‌اکنون مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی از 11 گانه جشنواره‌ های فرهنگی و آموزشی استفاده می‌کنند به طوریکه در سال جاری بیش از 50 هزار نفر در جشنواره فرهنگی آموزشی قرآن و عترت شرکت کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه تعداد قابل توجهی از مددجویان سازمان از قاریان و حافظان قرآن کریم هستند، گفت: هم‌اکنون بیش از 300 هزار نفر از مددجویان سازمان به صورت حرفه‌ای کارهای قرآنی را در بخش‌های مختلف پیگیری می‌کنند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به راه اندازی کانون‌های قرآن و عترت در استان‌ها گفت: هم‌اکنون 31 کانون قرآن و عترت با حمایت دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در 31 استان راه‌اندازی شده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به برگزاری جشنواره بین‌المللی قرآن جهان اسلام گفت: بنا داریم این جشنواره بین‌المللی را برگزار کنیم که تا پایان سال نحوه برگزاری آن اعلام خواهد شد.

هاشمی با اشاره به اینکه بیش از 4 میلیون و 800 هزار مددجو از سازمان بهزیستی خدمات مختلفی را دریافت می‌کنند، گفت: علاوه بر کمک‌های معیشتی برای این افراد، حمایت‌های معنوی نیز از آنها انجام می‌گیرد.

وی با اشاره به اعتبارات سازمان بهزیستی در بحث قرآنی گفت: سال گذشته 250 میلیون تومان در بخش‌های مختلف قرآنی هزینه شد که امسال این رقم به یک میلیارد تومان افزایش یافته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها