امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129651
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
ناصر سراج در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سؤال که آیا در جلسه بازپرسی پرونده تحقیق و تفحص از تأمین

ناصر سراج در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سؤال که آیا در جلسه بازپرسی پرونده تحقیق و تفحص از تأمین اجتماعی نماینده سازمان بازرسی کل کشور هم در دادسرا بوده است یا خیر، گفت: حضور ما منوط به تشخیص بازپرس پرونده است.

وی افزود: تا این لحظه از ما بابت حضور در جلسه بازپرسی دعوتی نشده، در صورتی که بازپرس پرونده تشخیص دهد که حضور نماینده سازمان بازرسی ضروری است، دعوت نامه ارسال می‌کنند و نماینده ما به دادسرا می‌رود.

در جریان رسیدگی به پرونده تحقیق و تفحص از تأمین اجتماعی، بازپرس پرونده از دو مرجع نظارتی کشور یعنی دیوان محاسبات و سازمان بازرسی کل کشور استعلام کرد که آیا وجوهی که مرتضوی در زمان ریاست خود در سازمان تأمین اجتماعی به اشخاص خارج از سازمان پرداخت کرده قانونی بوده یا خیر؟

سازمان بازرسی کل کشور علاوه بر اینکه پاسخ بازپرس را اعلام کرد، به عنوان نهاد نظارتی از سعید مرتصوی بابت پرداخت‌های غیرقانونی به دستگاه قضایی شکایت کرد و یک شکایت به شکایت‌های مرتضوی اضافه شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها