امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129660
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمدرضا سروش در حاشیه بازدید استاندار تهران از بیمارستان شریعتی اظهار داشت: این ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمدرضا سروش در حاشیه بازدید استاندار تهران از بیمارستان شریعتی اظهار داشت: این بیمارستان به لحاظ تعداد مراجعه بیماران و امکانات و فضایی که دارد پاسخگوی نیازهای مراجعین نیست.

وی ادامه داد: در بخش اورژانس این بیمارستان ظرفیت 30 نفر مشخص شده که چندین برابر ظرفیت در اورژانس پذیرش می‌شوند و بیمارستان نیز موظف است به این بیماران سرویس ارائه دهد.

وی درباره راهکارهای حل مشکلات این بیمارستان اظهار داشت: سیاست‌گذاران باید توزیع بیماران را ساماندهی کنند تا مریضی در اورژانس نگهداری نشوند و به تبع مشکلات متعددی ایجاد نشود و بیمارستان نیز اخلاقاً، شرعاً و قانوناً مجاز نیست که بیماری را پذیرش نکند.

سروش درباره ساخت همراه‌سرا برای بیماران بیمارستان‌ها اظهار داشت: اراده دولت در اجرای طرح تحول سلامت خیلی از مشکلات را حل خواهد کرد.

وی ادامه داد: با شهرداری تهران مذاکراتی برای ساخت همراه‌سرا در مجاورت بیمارستان شریعتی داشته‌ایم که امید است با اقدامات صورت گرفته بتوان در سال آینده از این همراه‌سرا استفاده کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها