امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129661
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیداحمد موسوی در جلسه شورای معاونان و مدیران این جمعیت با تبریک انتخاب فرهادی به عنوان وزیر علوم، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیداحمد موسوی در جلسه شورای معاونان و مدیران این جمعیت با تبریک انتخاب فرهادی به عنوان وزیر علوم، افزود: همه هلال& zwnj;احمری‌ها منسجم و متفق، تلاش و کمک خواهند کرد تا فرهادی به عنوان رئیس این جمعیت همچنان پابرجا بماند.

وی با اشاره به اینکه همه جمعیت‌های صلیب‌سرخ و هلال‌احمر در دنیا دارای دو شبکه ریاستی و اجرایی هستند، افزود: مسئولیت شبکه اجرایی در جمعیت‌ها بر عهده دبیران کل جمعیت‌ها است و لذا ما، کارکنان و مدیران جمعبت از فرهادی درخواست می‌کنیم تا همانند سابق به عنوان داوطلب، ریاست جمعیت را بر عهده داشته باشند.

وی تاکید کرد: کارمندان و مدیران هلال‌احمر باید بیش از پیش در انجام ماموریت‌های خود مصمم بوده و سختکوشی را پیشه خود کنند تا خلائی در این زمینه احساس نشود؛ چراکه به فرموده مقام معظم رهبری کار در جمعیت هلال‌احمر به فوریت‌ها است و ما نیز نباید جمعیت را در التهاب تغییرات قرار دهیم.

وی تاکید کرد: باید جمعیت هلال‌احمر را سرحال‌تر، پاسخگوتر، منسجم‌تر و با برنامه تر از گذشته اداره کنیم.

موسوی با اشاره به اینکه حضور فرهادی در جمعیت هلال‌احمر منشا اثرات خیر بسیاری بوده است، عنوان کرد: در این مدت اقدامات تاثیرگذار بسیاری انجام شده که از جمله آنها می‌توان به اختصاص 500 میلیارد تومان اعتبار از سوی مجلس در بودجه امداد هوایی، توسعه مراکز درمانی داخل و خارج از کشور، توسعه و بهبود شبکه امداد و نجات، توسعه آموزش، داوطلبان و جوانان و اقدامات بسیار مثبت در بخش‌های اقتصادی جمعیت، روابط‌عمومی، بین‌الملل و … اشاره کرد.

وی با بیان اینکه فرهادی فضایی را در جمعیت هلال‌احمر به وجود آورد تا همه در کنار هم جمع شوند، اظهار کرد: با حضور وی فضای سازمانی جمعیت هلال‌احمر آرام‌تر به حیات خود ادامه داد و این نهاد به آرام‌ترین دستگاه خدمتگزار در کشور تبدیل شد.

دبیرکل جمعیت هلال‌احمر گفت: فرهادی با احساس ضرورت‌های داخلی و جلوگیری از تنش‌های زائد بیرونی، دغدغه‌ای که سالها در جمعیت وجود داشت و آن رسیدن به خودباوری بود را در جمعیت نهادینه کرد و حال جمعیت می‌تواند به خود ببالد که مدیرانی تربیت کند که در سطوح عالی مدیریت بحران کشور بدرخشند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار