امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۰۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129667
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی با اعلام این خبرگفت: کارآگاهان پلیس فضای تولید و تبادل ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی با اعلام این خبرگفت: کارآگاهان پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات هنگام پایش فضای مجازی متوجه شدند شخصی که خود را نسرین معرفی کرده بود با بارگذاری عکس های مبتذل با کاربران یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به برقراری ارتباط می کند.

سرهنگ حسینی افزود: این فرد با بارگذاری عکس های مبتذل خود فرهنگ بی بند و باری را در جامعه رواج می داد که کارآگاهان با ردگیری های سایبری دریافتند که مالک تلفن همراه با جابه جایی عکس ها فقط قصد تحریک کاربران خود را دارد.

وی گفت: در ادامه کارآگاهان خود را یکی از کاربران او معرفی کردند و با استفاده از شگردهای سایبری متوجه شدند که این شبکه اجتماعی تلفن همراه توسط یک مرد هدایت می شود و اسم نسرین و عکس های مبتذل که بنا به ادعای وی عکس های خودش است فقط دامی است تا از کاربران خود سوء استفاده و اخاذی کند.

سرهنگ حسینی عنوان کرد: کارآگاهان با هماهنگی قضایی خود را طعمه فرد هرزه نگار قرار دادند و هنگامی که او قصد اخاذی از کارآگاهان را داشت در محل سکونتش در یکی از خیابان های مرکزی بیرجند دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.

وی تصریح کرد: متهم در بازجویی های انجام شده اعتراف کرد از طریق این نرم افزار و بارگذاری عکس های مبتذل و استفاده از اسم دختر قصد داشتم از کاربران خانم که با من ارتباط برقرار می کنند فقط عکس های شخصی بگیرم ولی از کاربران مرد قصد اخاذی داشتم.

رئیس پلیس فتای خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: متهم با تکمیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار