امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129671
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح با حضور در منزل شهیدان حاج ولی ا... قمی، حسن، رضا و علی مظفر و علی نقی محمدی با خانواده این ...

معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح با حضور در منزل شهیدان حاج ولی ا... قمی، حسن، رضا و علی مظفر و علی نقی محمدی با خانواده این شهدای گرانقدر دیدار کرد.

رضا فضل زرندی در دیدار با خانواده شهید محمدی با بیان این که شهدا عزت و افتخار کشور هستند، گفت: همه ما وظیفه داریم راه شهدا که حفظ ارزش‌های اسلامی است و برای آن از جان خود گذشتند، ادامه دهیم.

در دیدار با خانواده شهید ولی الله قمی که مشاور فرهنگی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح نیز حضور داشت، فرزند شهید ضمن تقدیر از مسئولان سازمان قضایی به خاطر توجه به خانواده شهدا گفت: مسئولان بسیاری از زمان جنگ تحمیلی تاکنون به دیدار ما آمده اند و وعده حل مشکلات را داده اند و ما نیز هیچ توقعی نداشته ایم اما علی رغم این که شهید قمی مدت کمی در سازمان خدمت کرد اما همیشه مدیران سازمان ما را شرمنده خود کرده اند.

وی در ادامه، با بیان این که در عملیات مرصاد، منطقه پاکدشت 24 شهید تقدیم انقلاب کرد،گفت: در سال 67 زمانی که منافقین حمله کردند به دلیل شرایط ویژه و حساسی که وجود داشت شهید قمی و شهید مظفر به اتفاق چند نفر دیگر از اهالی پاکدشت با یک خداحافظی سرپایی، سوار بر مینی بوس به منطقه اعزام شدند.

این فرزند شهید افزود: شهید قمی به همراه برادران مظفر و شخص دیگری در سنگر بودند که مهمات آنان تمام می شود و با سنگ به منافقین حمله می کنند، منافقین متوجه می شوند که مهمات ندارند و یک نارنجک به داخل سنگر می اندازند و همه را به شهادت می رسانند. 

همچنین در دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح با خانواده شهیدان حسن، رضا و علی مظفر، مادر این سه شهید گرانقدر گفت: شهید حسن مظفر هیچ چیز را برای خود نمی خواست و الان که من گریه می کنم نه برای شهادت او بلکه برای این است وقتی که زنده بود دایم به فکر ضعفا و فقرا بود.

وی افزود: این شهید در خانه و اجتماع معلم بود و به همه درس زندگی می داد، درحالی خودش مشکل مالی داشت پول قرض می کرد و به فقرا می داد.

گفتنی است که شهیدان حسن و رضا مظفر و شهید ولی ا... قمی در دادگاه و دادسرای انقلاب پاسداران مشغول به خدمت بوده اند و هر سه نفر در عملیات مرصاد به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و شهید علی نقی محمدی نیز هنگامی که دادیار دادسرای نظامی آذربایجان شرقی بود، بر اثر عوارض شیمیایی در سال 1372 به لقاء الله پیوست.

گفتنی است که فرمانده پایگاه بسیج امام رضا(ع) سازمان قضایی نیروهای مسلح  نیز در این دیدارها حضور داشت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها