امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۵:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12969
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 102
سوسن صفاوردی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: یکی از انتقادهایی که به فعالیت مرکز زنان و خانواده ریاست جمهوری در این دولت وارد می‌شود این است که ...

سوسن صفاوردی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: یکی از انتقادهایی که به فعالیت مرکز زنان و خانواده ریاست جمهوری در این دولت وارد می‌شود این است که در تعاملات بین‌المللی موفق نبوده‌اند و به‌جای اینکه همه تلاش کنند تا در یک مسیر و در جهت اعتلای هم گام بردارند مسیر تخریب را در پیش می‌گیرند.

وی ادامه داد: در دولت دهم مسئولان مرکز زنان و خانواده ریاست جمهوری 75 ملاقات با مسئولان خارجی داشته است که هرکدام  دستاوردهای بسیار خوبی را برایمان به‌همراه داشته است.

معاون مرکز زنان خاطرنشان کرد: جامعه بین‌المللی هم اکنون اذعان دارد که زنان ایرانی در تمام عرصه‌ها قدرتمند حاضر می‌شوند و به‌عنوان مثال در تمام اجلاس‌های بین‌المللی مسئولان و وزرای امور زنان سایر کشورها که اکثراً کشورهای اروپایی نیز بودند خواستار گسترش تعاملات هستند.

صفاوردی ادامه داد: در کمیسیون مقام زن با هفت وزیر کشورهای اروپایی دیدار داشتیم که بر گسترش تعاملات، تبادل و انتقال تجربیات موفق ایران با سایر کشورها تأکید شد.

وی تصریح کرد: برگزاری و مشارکت در برگزاری اجلاس‌های بین‌المللی از 7 مورد به 27 مورد و همایش‌ها و نشست‌های تخصصی نیر از 8 مورد به 16 مورد در این دولت افزایش داشته است که نشان‌دهنده گسترش تعاملات بین‌المللی در حوزه زنان است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار