امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129692
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شیخ «ماهر حمود» دانشمند اهل سنت و امام جماعت مسجد «القدس» ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شیخ «ماهر حمود» دانشمند اهل سنت و امام جماعت مسجد «القدس» شهر « صیدا» لبنان طی سخنانی در نشست سیاسی حزب الله و شهرداری شهرک «دبین جنوبی»، تحولات سوریه را توطئه و فتنه‌ خواند و تاکید کرد که این فتنه هیچ ارتباطی به انقلاب، دموکراسی و حقوق ملت ندارد.

گزارش وبگاه خبری العهد حاکی است که شیخ حمود با انتقاد از مواضع اخیر سعد حریری رئیس جریان المستقبل مبنی بر اشتباه خواندن دخالت حزب الله در تحولات سوریه و متهم کردن مقاومت به کشتن مردم سوریه، تاکید کرد که رزمندگان حزب الله به رویارویی با تروریست‌ها در سوریه پرداخت که خودشان را برای کشتن مسلمانان و مسیحیان و همچنین شیعه و اهل سنت آماده می‌کردند.

وی تاکید کرد: دخالت حزب الله در سوریه، از همه مناطق و طوایف لبنانی پاسداری کرد و بخش بزرگی از گروه‌های جریان 14 مارس از جمله حزب الکتائب به این موضوع اعتراف می‌کنند.

شیح حمود با بیان اینکه مقاومت اسلامی دستاوردهای سیاسی بزرگی در عرصه داخلی لبنان داشته است، افزود: مقاومت در راستای دستیابی به اهداف والای عزت، کرامت و آزادی امت و لبنان، الگوی جدیدی در همزیستی اسلامی – مسیحی ارائه داده و بسیاری از مشکلات را پشت سر گذاشت.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها