امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۲۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129693
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 9
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جنبش جوانان 6 آوریل مصر اعلام کرد که یک نوجوان 14 ساله مصری نیز امروز جان خود را از دست ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جنبش جوانان 6 آوریل مصر اعلام کرد که یک نوجوان 14 ساله مصری نیز امروز جان خود را از دست داد تا به این ترتیب شمار قربانیان اعتراضات به تبرئه مبارک به 3 نفر برسد.
«محمد مصطفی» عضو دفتر سیاسی جنبش جوانان ۶ آوریل اعلام کرد که صبح امروز «محمد عامر» نوجوان ۱۴ ساله مصری که در درگیری‌های روز گذشته نیروهای امنیتی با گروه‌های انقلابی زخمی شده بود جان خود را از دست داد.
وی در گفت‌وگوی تلفنی با شبکه «الجزیره مصر»، اعلام کرد که روز شنبه (دیروز) گلوله نیروهای امنیتی مصری به سینه عامر اصابت کرده بود که منجر به خونریزی داخلی و در نهایت مرگ وی شده است.
محمد مصطفی تأکید کرد که تا کنون ۳۰ تن از افرادی که روز گذشته بازداشت شده بودند آزاد شده و دست کم همچنان ۲۰ نفر دیگر در بیمارستان تحت مداوا قرار دارند.
روز شنبه (دیروز) حکم بی گناهی حسنی مبارک رئیس جمهور مخلوع مصر، پسران و وزیر کشور وقت وی به همراه مشاورانش در پرونده قتل معترضان، فساد مالی و صادرات گاز به اسرائیل صادر شد که با اعتراض گروه‌های انقلابی و خانواده قربانیان رو به رو شد.
پیشتر وزرات بهداشت مصر خبر داده بود که یک نفر در تظاهرات‌های روز گذشته در شهر قاهره کشته شد و 9 نفر دیگر هم زخمی شدند.
انتهای پیام/ب  

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار