امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۰۶:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129703
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از شنبه (دیروز) که «گادی ایزنکوت» رئیس آتی ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی معرفی شد، ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، از شنبه (دیروز) که «گادی ایزنکوت» رئیس آتی ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی معرفی شد، واکنش‌ها در این مورد ادامه دارد.

بنا بر گزارش وبگاه خبری «لبنان 24»، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ایزنکوت از میان مجموعه‌ای از ژنرال‌های ممتاز برای رهبری ارتش با توجه به تهدیدهای امنیتی کنونی انتخاب شده است. در همین راستا «عمیر بیرتس» عضو کنست (پارلمان) انتخای ایرنکوت را پاسخی عالی به چالش‌های امنیتی پیچیده رژیم صهیونیستی و ارتش آن توصیف کرد.

کارشناسان و نظامیان اسرائیلی پیش‌بینی می‌کنند که ایزنکوت به ماجراجویی‌های نظامی وارد نشود. «عاموس هرئیل» کارشناس نظامی در ین باره گفت: علیرغم حرف‌شنوی ایزنکونت از مقامات سیاسی، اما وی در چند مرحله به این مقامات اعتراض کرد و بارزترین آنها پیامی بود که به نتانیاهو فرستاد و بشدت مخالفت خود با حمله نظامی اسرائیلی مستقل به ایران را اعلام کرد.

وی افزود: ایزنکوت فرمانده‌ای نیست که که ارتش را به درگیری‌های نظامی که نیازی به آنها نیست، وارد کند. هرئیل در ادامه گفت که وی با خاورمیانه متشنجی روبه‌رو خواهد بود و ناامنی‌های کنونی به مرزهای سرزمین‌های اشغالی خواهند رسید و ایزنکوت با تعداد بسیار گروه‌های افراطی در مرز روبه‌روست که جمع اطلاعات پیرامون آنها سخت خواهد بود به جز مرز با اردن که هم اکنون امن است.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها