امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۱۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129709
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «موشه یعلون» در واکنش به سخنان وزیر دارایی اسرائیل‌، بخشی از رفتارهای او را عامل تنش در ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «موشه یعلون» در واکنش به سخنان وزیر دارایی اسرائیل‌، بخشی از رفتارهای او را عامل تنش در روابط تل‌آویو با واشنگتن عنوان کرد.

به نوشته روزنامه «جروزالم‌پست»، موشه یعلون امروز (یکشنبه) در واکنش به ابراز نگرانی «یعیر لاپید» از وجود تنش در روابط رژیم صهیونیستی با آمریکا گفت: «اگر او چنین نگرانی بزرگی درباره روابط با آمریکا دارد، پس چرا در جلسه مهمی که درباره قرارداد خرید جنگنده‌های جدید F-35 برگزار شد، او به این قرارداد رای مخالف داد و در نتیجه روابط با آمریکا را تخریب کرد. این رفتاری نیست که نماینده یک کابینه باید در پیش بگیرد».

وی افزود: «اگر توافقی وجود دارد که ما دو سال با آمریکایی‌ها بر روی آن کار کردیم، چگونه او می‌تواند در پایان علیه این توافق رای دهد»؟

یعلون در بخش دیگری از سخنان خود، لاپید را به بازی با بودجه نظامی متهم کرد و گفت: «بودجه 2015، هزینه‌های نظامی را دچار مخاطره کرده است».

البته وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره قضیه برگزاری انتخابات زودهنگام با لاپید هم‌عقیده است. یعلون در این باره می‌گوید: « من از انتخابات ترسی ندارم اما اسرائیل در حال حاضر به برگزاری انتخابات نیازی ندارد».
انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها