امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12971
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 111
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، محمد چینیان مدیرکل محمد چینیان مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش در مراسم ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، محمد چینیان مدیرکل محمد چینیان مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش در مراسم افتتاح رسمی پایگاه‌های سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان که امروز در دبستان عفاف تهران برگزار شد، اظهار داشت: در پی جلسات مکرری که برگزار کردیم، مشخص شد شناسنامه سلامت دانش‌آموزان نیازمند تغییر بود که کیفی‌تر شد و تغییرات جزئی در آن ایجاد کردیم.

وی به تأثیر شناسنامه سلامت دانش‌آموزان در برنامه‌های سلامت آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: آیتم‌های مختلفی در طرح سنجش مورد ارزیابی قرار می‌گیرد که بر این اساس برنامه‌های سلامت دانش‌آموزان نیز پیش‌بینی می‌شود به عنوان مثال توجه به بهداشت دهان و دندان دانش‌آموزان است که در سال گذشته طرح وارنیش فلورایدتراپی اجرا شد.

به گزارش فارس،‌معصومه خنک‌جان، مدیر دبستان دخترانه عفاف نیز در این مراسم گفت: در حال حاضر این مدرسه به عنوان پایگاه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان فعالیت می‌کند و ۳۸ دبستان را پوشش می‌دهد.

وی اضافه کرد: هر روز بین ۳۹ تا ۴۰ دانش‌آموز کلاس اولی تحت پوشش طرح سنجش قرار می‌گیرند و معاینات به طور میانگین برای هر دانش‌آموز حدود ۵۰ دقیقه زمان می‌برد.

مدیر دبستان عفاف بیان داشت: اگر خانواده‌ها بر اساس زمان اعلام شده و به موقع به پایگاه‌های سنجش مراجعه کنند، به هیچ عنوان ازدحام نشده و به موقع نیز کارشان انجام می‌شود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار