امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129715
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 96
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر با صدور بیانیه‌ای پس از اعلام حکم تبرئه برای حسنی مبارک، تاکید کرد که ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر با صدور بیانیه‌ای پس از اعلام حکم تبرئه برای حسنی مبارک، تاکید کرد که مصر به عقب بازنخواهد گشت.
وی در این بیانیه با تاکید براینکه مسئولان قضایی و قاضی پرونده حسنی مبارک برای این حکم نباید تحت فشار قرار گیرند،‌ افزود: براساس اصول قانون اساسی قضات مصری دراای استقلال کامل هستند و باید جدایی میان قوا سیاسی مد نظر باشد.
السیسی در ادامه این بیانیه با اشاره به انتقادات درباره حکم صادر شده درباره حسنی مبارک،‌ نخست وزیر مصر را مکلف کرد تا تدابیری را برای حمایت از خانواده‌های افراد کشته و زخمی شده در اعتراضات علیه حکومت مبارک در سال 2011 اتخاذ کند.
رئیس جمهور مصر در ادامه حرکت مردم مصر که منجر به سرنگونی مبارک شد را با اعتراضاتی علیه محمد مرسی که منجر به سرنگونی وی توسط ارتش شد، یکی دانست و تاکید کرد که هر دو حرکت انقلابی مردمی برای رسیدن به عدالت و مبارزه با فساد بوده است و مصر هرگز به عقب بازنخواهد گشت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها