امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12974
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 126
علیرضا آجودانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به برنامه‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته در راستای جذب دانشجویان برای حمایت از ...

علیرضا آجودانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به برنامه‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته در راستای جذب دانشجویان برای حمایت از محمدباقر قالیباف اظهار کرد: این کمیته با برگزاری برنامه‌ها و همایش‌های گروهی در میان دانشجویان ویژگی‌ها، برنامه‌ها و فعالیت‌های محمدباقر قالیباف را برای این قشر تبیین کرده است.

وی با بیان اینکه البته محمدباقر قالیباف نیاز به معرفی ندارد و فردی شناخته شده در میان اقشار مختلف جامعه است، اضافه کرد: برگزاری برنامه‌های چهره به چهره به عنوان تاکتیک و روش محمدباقر قالیباف محسوب می‌شود و این کمیته نیز از این روش برای معرفی کاندیدای اصلح به دانشجویان استفاده کرده است.

دبیر کمیته دانشجویی ستاد مرکزی محمدباقر قالیباف در استان اصفهان برگزاری مناظره‌ها را ابزاری برای معرفی کاندیدا‌ها به مردم دانست و تصریح کرد: کاندیدا‌ها باید با شرکت در مناظره‌ها برنامه‌ها و فعالیت‌های خود را به مردم ارائه کنند و نقد این افراد نسبت به یکدیگر اصولی و بر مبنای رعایت و حفظ مصالح نظام باشد.

وی با تاکید بر اینکه رفتار کاندیدا‌ها در دو مناظره نخست اصولی و منطقی بوده و کاندیدا‌ها در این دو مناظره عملکرد و برنامه‌های خود را ارائه داده‌اند، ادامه داد: اما رفتار کاندیدا‌ها در مناظره سوم حالت تخریبی و به چالش کشیدن عملکرد یکدیگر بوده است.

آجودانی با بیان اینکه البته قالیباف با نقدی منصفانه در این مناظره شرکت کرده است، تاکید کرد: قالیباف با حفظ اسرار محرمانه نظام در مناظره‌ها شرکت می‌کند و مناظره‌های برگزار شده اثباتی برای این ادعا است، اما سایر کاندیدا‌ها برای اثبات خود درصدد افشای اسرار محرمانه نظام بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه کاندیدا‌ها باید با رعایت اصل اخلاق‌مداری در مناظره‌ها شرکت کنند، افزود: رئیس جمهور آینده باید عملیاتی باشد و از ارائه وعده‌های شعاری و ادعایی به مردم خود‌داری کند.
انتهای پیام/63004/ع30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها