امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129758
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 145
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، منصور حقیقت‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: قرار بود وزیر امور خارجه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، منصور حقیقت‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: قرار بود وزیر امور خارجه به سئوال دواتگری و کریمی قدوسی در صحن علی مجلس پاسخگو باشد که به دلایل مختلف در مجلس حاضر نشد و هیئت رئیسه مجلس باید نحوه برخورد با چنین اهمال کاری را در عدم حضور وزیر در پاسخگویی به نمایندگان مجلس مورد بحث و بررسی قرار دهند.

وی در مورد یک فوریت طرح برگزاری انتخابات مجلس به شکل استانی گفت: در این طرح قرار نیست به ترکیب انتخاب نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه مختلف دست زده شود بلکه در این طرح که با یک فوریت به تصویب رسید قرار است نمایندگان به غیر از کسب آرای لازم در حوزه انتخاباتی در تراز استانی نیز رای لازم را برای نمایندگی مجلس به دست آورند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: قرار شده است در کمیسیون‌های مربوطه این موضوع مورد بحث و بررسی قرار گیرد تا بیشتر در این زمینه چکش‌کاری‌ها انجام شود.

حقیقت‌پور اهمیت موضوع بها دادن به مقررات مالی دولت در قانون بودجه را ضروری خواند و بیان کرد: تلاش می‌کنیم تا قبل از بودجه سال 94 این مقررات به تصویب برسد تا راهکارهای لازم و ضروری در تقسیم و توزیع بودجه مورد توجه قرار گیرد تا با بررسی جداول و ردیف‌های مختلف سرعت لازم به بررسی لایحه بودجه داده شود.

وی ادامه داد: در سال‌های گذشته به دلایل مختلف فرصت رسیدگی به ردیف‌ها و جداول داده نمی‌شد که ما به دلیل اهمیت این موضوع و پرداختن به اجرای پروژه‌های زیرساختی در قالب ردیف‌ها و جداول تلاش ما بر این است تا هم در صحن و کمیسیون تلفیق این ردیف‌ها و جداول مورد رسیدگی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اردبیل، نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان سخنان خود گفت: در این جداول ردیف اعتباری خاص برای پروژه راه‌آهن اردبیل به پارس‌آباد و یا چهار خطه کردن مسیر اردبیل ـ سرچم پیش‌بینی می‌شود که اگر به این ردیف‌ها و جداول توجهی نشود و یا در بررسی بودجه سالانه مورد غفلت قرار گیرد تضییع حقوق استان را شاهد خواهیم بود که قطعا سعی خواهیم کرد جلوی این امر به نحوی گرفته شود.

انتهای پیام/62004/ق30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها