امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129823
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مؤید حسینی صدر نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در نطق ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مؤید حسینی صدر نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در نطق میان& zwnj; دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: مدرس متوکل به خدا، نترس، آزادیخواه، ملی، ضداستکبار، ضد انگلیس، ضد بیگانه و معتقد به نقش قانون اساسی بود و تصمیماتی مدبرانه می‌گرفت و این صفات باعث شد که امروز به نام مجلس نامگذاری شود.

وی با اشاره به مشکلات مردم حوزه انتخابیه خود گفت: مشکلات این مردم به قدری زیاد است که امروز از مسائل مربوط به انگلیس و آمریکا و برخی از کشورهای عربی و منطقه می‌گذرم و به مسائل و مشکلات مردم حوزه انتخابیه‌ام می‌پردازم.

نماینده خوی خطاب به رئیس جمهور خاطرنشان کرد: ما هیچ چیز بیشتر از حق خودمان نمی‌خواهیم، نمی‌خواهیم برای ما پروژه جدید اجرا کنید، در دولتی که با شعار اعتدال و راستگویی سر کار آمده، چرا باید ورزشگاهی که 70 درصد پیشرفت دارد، متوقف شد.

حسینی ادامه داد:‌ روستاها با کمبود آب کشاورزی و آب شرب مواجه‌ هستند و آب از کشور خارج می‌شود،‌ آیا باید منتظر بود تا بحرانی بدتر از بحران دریاچه ارومیه شکل بگیرد.

حسینی تصریح کرد: شهرستان خوی به عنوان یک مرکز درمانی، حتی سی‌ تی‌ اسکن هم ندارد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس افزود: عدم تکمیل شبکه گازرسانی سبب به وجود آمدن مشکلاتی برای مردم شده است و در 6 ماه اول سال در جاده‌های خوی 30 نفر کشته شده‌اند، چه کسی باید جواب این خانواده‌های داغدار را بدهد، نگذارید بگویم که تنگ‌نظری چه کسانی سبب شد که این مشکلات به وجود آید.

وی اضافه کرد: به دلیل کوتاه فکری، تنگ‌نظری و یا ضعف مدیریت، ظرفیت‌های مردمی در خوی و چایپاره در حال سوختن است.

نماینده خوی با بیان اینکه 75درصد مردم خوی به رئیس‌ جمهور رأی دادند، گفت:‌ اینجا زادگاه پهلوانان و اسطوره‌های بزرگ و شهداست، ولی باز محرومیت در آن وجود دارد.

وی در ادامه اضافه کرد: حق مردم را باید داد، مردم به شعارهای دولت دل بستند و نباید ناامید شوند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس تصریح کرد: من با پشتیبانی روحانیت، خانواده شهدا، امام جمعه‌های خوی و چایپاره برای کمک به مردم به مجلس آمده‌ام، ولی متأسفانه در کشور ما عدالت وجود ندارد و دستورات رئیس‌ جمهور در پائین دست وتو می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: تا زمانی که جان دارم از حقوق مردم دفاع خواهم کرد، ما سرسپرده شهدا هستیم و به هیچ مقامی باج نخواهیم داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار