امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129830
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تذکرات کتبی نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (10 آذر ماه 93) از ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تذکرات کتبی نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (10 آذر ماه 93) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

مهرداد بذرپاش، حسین سبحانی‌نیا، نادر قاضی‌پور و علیرضا محجوب نمایندگان تهران، نیشابور، ارومیه و تهران در تذکری به رئیس‌ جمهور خواستار صدور دستور رسیدگی به علت گرانی نان و عدم پرداخت یارانه نان شدند که موجب فشار مضاعف بر اقشار ضعیف جامعه شده است.

مهرداد بذرپاش و حسین سبحانی‌نیا نمایندگان تهران و نیشابور به وزیر راه و شهرسازی در مورد گرانی ناگهانی مسکن مهر با توجه به فلسفه طرح کمک به مسکن‌دار شدن اقشار کم درآمد تذکر دادند.

ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان به وزرای بهداشت و کشور لزوم رعایت امور بهداشت و جلوگیری از  انتقال انواع بیماری‌ها توسط اتباع خارجی به کشور را متذکر شد.

شکرخدا موسوی نماینده مردم اهواز به وزیر جهاد کشاورزی در مورد علت بی‌حرمتی ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان به نماینده مردم تذکر داد.

حسن تأمینی لیچایی نماینده مردم رشت به وزیر اقتصاد در مورد علت عدم توجه به مشکلات بانکی و نارضایتی مردم تذکر داد.

امیر خجسته و حسین سبحانی‌نیا نمایندگان همدان و نیشابور در تذکری به وزیر امور خارجه خواستار تسریع در پیگیری امور قضایی ایرانیان در بند زندان‌های خارج از کشور شدند.

حمیدرضا پشنگ نماینده مردم خاش و میرجاوه به وزیر امور خارجه در مورد علت بازداشت غیرقانونی رانندگان ترانزیت ایران در تفتان کشور پاکستان و عدم پاسخگویی مسئولان داخلی و خارجی پس از گذشت یک هفته از بازداشت آنها تذکر داد.

مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران در تذکری به وزیر صنعت خواستار علت اصرار بر انعقاد قرارداد با شرکت فیلیپ موریس با توجه به تذکرات و نامه‌های نهادهای نظارتی و امنیتی شد.

مهناز بهمنی نماینده مردم سراب، در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار تسریع در تأمین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و صنعتی شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها