امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129833
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به سالروز ...

حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به سالروز شهادت آیت& zwnj;الله مدرس و روز مجلس در ارزیابی خود از عملکرد مجلس نهم اظهار داشت: مجلس نهم تجربیات همه دوره‌های قبلی مجلس را در توشه خود دارد و برآیند کلی آن در راستای ارزش‌ها و مصالح انقلاب و نظام بوده و هست.

وی افزود: البته اینکه مجلس نهم تجربیات مجالس قبل را در توشه به همراه دارد به این معنا نیست که بهترین مجلس است و به اعتقاد من مجلس اول بهترین دوره مجلس بود، چراکه عصاره انقلاب آن را تشکیل داده بود.

عضو کمیسیون صنایع مجلس خاطرنشان کرد: مجلس نهم در بحث‌های سیاست خارجی، ایستادگی در مقابل زورگویی‌های نظام سلطه، دفاع از حقوق ملت ایران در بحث انرژی هسته‌ای و حمایت از فلسطین، لبنان و نهضت‌های بیداری اسلامی در منطقه مواضع شفاف، روشن و به موقعی داشته است.

فولادگر تصریح کرد: در حوزه مسائل داخلی نیز مجلس نهم در راستای مصالح ملی و نظام حرکت کرده البته ممکن است تعدادی هم در مجلس باشند که تفکرات خاص خود را داشته باشند، اما این به معنای آن نیست که کلیت کار مجلس را تحت تأثیر آن بدانیم.

وی ادامه داد:‌ اولویت کاری مجلس در شرایط فعلی باید ساختن، توسعه و پیشرفت کشور باشد و رفع مشکلات در این راستا که نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام الگو معرفی شود، باید در دستور کار قرار گیرد.

نماینده اصفهان در ادامه بیان داشت: امیدواریم طی یک سال و نیم باقیمانده از عمر مجلس نهم، مجلس بتواند در امر قانون‌گذاری موضوع حمایت از تولید و قانون انتخابات و احزاب و امثال این موارد را به سرانجام برساند و در بخش نظارت نیز به وظیفه نظارتی خود به طور صحیح عمل کرده و حتی به گونه‌ای باشد که نظارت مجلس جنبه پیشگیرانه داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها