امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129838
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
زهره الهیان، کارشناس سیاسی و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: دولت آل ...

زهره الهیان، کارشناس سیاسی و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: دولت آل خلیفه حقوق مردم بحرین را زیر پا گذاشته و در اعمال ظالمانه هیچ واهمه‌ای ندارد چرا که از تعرض و حمله به شیخ عیسی هم کوتاهی نکرده است.

وی ادامه داد: از طرفی اقدامات دولت آل‌خلیفه نشان می‌دهد که آنها رفتار ظالمانه خود را بعد از انتخابات شدت داده‌اند و از عدم مشارکت مردم در رای‌‌گیری ناراحت هستند.

این کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: مشارکت نکردن مردم در انتخابات بحرین و پیام‌های آن به جامعه جهانی و بین‌المللی باعث خشم روزافزون دولت آل‌خلیفه شده است.

الهیان با بیان اینکه رژیم آل‌خلیفه به دنبال نمایش چهره حقوق بشری می‌باشد، گفت: این طرح‌های آل‌خلیفه با حضور نیافتن مردم در انتخابات شکست خورده و شاهد نزول جایگاه این رژیم در جامعه جهانی هستیم.

وی در ادامه بر دیکتاتور بودن آل‌خلیفه تاکید کرد و گفت: تماس پادشاه این کشور با مبارک و تبریک به خاطر تبرئه‌شدن نشان از همان ظلم دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها