امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 26
۱۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129839
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با همکاری جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد و بسیج دانشجویی این دانشگاه ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با همکاری جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد و بسیج دانشجویی این دانشگاه فردا سه شنبه 11 آذر همایش «راهکارهای توسعه در شرایط تحریم» برگزار می‌شود.

بنابراین گزارش، در این همایش که ساعت 12 فردا برگزار می‌شود سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور دارد.

همچنین به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد روز چهارشنبه 12 آذر ساعت 12 مراسم «نقد عملکرد وزرات علوم دولت دهم» همراه با پرسش و پاسخ دانشجویی با حضور کامران دانشجو برگزار می‌شود.

کامران دانشجو با حضور در این مراسم برای اولین بار است که بعد از دوران مدیریت خود بر وزارت علوم، در جمع دانشجویان حاضر می‌شود.

گفتنی است این تشکل دانشجویی امروز دوشنبه 10 آذر ساعت 17 نیز یک شب شعر سیاسی دانشجویی را با حضور محمدمهدی سیار، میلاد عرفا‌ن‌پور و محمدکاظم کاظمی از شاعران افغان برگزار خواهد کرد.

لازم به ذکر است مجمع عمومی اعضای جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد نیز با حضور موسی حقانی پژوهشگر و استاد دانشگاه با موضوع تاریخچه جنبش دانشجویی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار