امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129848
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی روز مجلس را به

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی روز مجلس را به همکاران خود تبریک گفت.
متن کامل این یادداشت بدین شرح است:

عمل به تکلیف، سازش ناپذیری، شهامت و شجاعت، ایستادگی و مقاومت، تیزهوشی و دوراندیشی، پیشگامی در مبارزه، نظم و انضباط، دقت در مصرف بیت‌المال، بی‌اعتنایی به دنیا و ساده‌زیستی و بسیاری موارد دیگر از جمله برجستگی‌هایی است که از مدرس اسطوره‌ای بی‌نظیر ساخته است.

مدرس سیاستش عین دیانتش بود، شجاعتش با صداقت آمیخته بود. به آنچه که می‌گفت ایمان قلبی داشت و به آن عمل می‌کرد. بر سر منافع ملت با احدی معامله نمی‌کرد و غیرقابل نفوذ بود. استکبارستیزی او زبانزد عام و خاص بود، کلام مدرس نماد اراده ملت و رویش ارزش‌های انقلابی بود.

اقدام شجاعانه مدرس در برابر تهدیدات بیگانه حماسه ماندگاری است در تاریخ قانون‌گذاری ایران که چون خورشیدی تابناک برای همیشه بر تارک ملت ایران خواهد درخشید.

روحیه استکبارستیزی و سازش‌ناپذیری مدرس برگ زرینی است از عزت و اقتدار در دفاع از حقوق ملت و استقلال کشور که در تاریخ حماسی ایران جاودانه خواهد ماند.

مدرس تنها یک الگوی استبدادستیز در تاریخ قانون‌گذاری در ایران نیست بلکه او الگویی است برای دفاع از حقوق ملت در تمامی عرصه‌ها. مدرس تنها یک قهرمان تاریخ نیست بلکه الگویی است برای قانون‌گذاری در همه میدان‌هایی که کشور به آن نیاز دارد.

ایران اسلامی امروز برای مقابله با تهدیدات دشمن و اسیب‌هایی که نظام اسلامی را تهدید می‌کند مدرسی‌های خاص خود را می‌طلبد. اقدام عملی برای مقابله با استبداد اقتصادی دشمن؛ حرکتی مدرس گونه است که هم مجلس و  هم دولت به شدت نیازمند آن است. ارائه برنامه و راهکار لازم برای حل معضل بیکاری در کشور؛ اقدامی انقلابی و مدرس گونه است که نظام اسلامی از فقدان آن به شدت در رنج است.

مبارزه قاطع و بی‌امان برای حذف فساد اقتصادی در نظام مالی کشور مدرس‌هایی را می‌طلبد که دل در گرو دنیا نداشته و شجاعانه از بیت‌المال دفاع کنند.

قطع وابستگی به بیگانگان که امروز مقام معظم رهبری از آن با نگاه به درون و ارتقاء قدرت تولید ساخت داخل نام می‌برد از اصول خدشه‌ناپذیر دکترین انقلابی شهید مدرس بود که هنوز هم ملت ما به شدت نیازمند به آن است.

براین اساس امید است دولت و مجلس با برنامه‌ریزی و انجام اقداماتی انقلابی با راهبرد اقتصاد مقاومتی در جهت قطع چشم طمع جهان خواران از اقتصاد ایران یاد و خاطره شهید مدرس را گرامی بدارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها