امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۱:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129849
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
شهروز افخمی نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به سالروز شهادت ...

شهروز افخمی نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به سالروز شهادت آیت‌الله سیدحسن مدرس و روز مجلس با توصیه به نمایندگان به تعمق در آثار نظری و عملی این شهید با هدف آگاهی نسبت به کارهای بر زمین مانده گفت: علاوه بر آن، «خود نظارتی» هم یکی از مهمترین وظیفه نمایندگی است.

وی با یادآوری منطق قوی و منکوب‌کننده شهید مدرس در برابر مخالفانش افزود: او از عمق وجود، طرح‌هایی برای درمان دردهای مملکت را مطرح می‌کرد و در حالی که متصلان به صاحب‌منصبان حکومتی گاه زبانشان در بیان مطالبشان می‌گرفت، مطالبات مدرس، عمدتاً رأی موافق مجلس را به همراه داشت.

افخمی با تأکید بر لزوم اقتدای نمایندگان مجلس شورای اسلامی به راه مدرس گفت: در این صورت، مجلس در مسیر واقعی خود و در رأس امور قرار می‌گیرد که نتیجه آن این می‌شود که قدرت‌های در سایه دیگر در مملکت جایی پیدا نکرده و به جامعه دینی عمق بخشیده می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها