امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129851
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با توصیه به

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با توصیه به نمایندگان جهت پرهیز از ارائه از طرح‌هایی که ایجاد شبهه می‌کند، گفت: مجلس نهم تا امروز توانسته مواضع مستقل خود را در چارچوب اصولی که مقام معظم رهبری تبیین کرده‌اند و بر اساس قانون اساسی حفظ کند.

وی نسبت به تکرار شبهات مربوط به مجالس گذشته در مورد مجلس نهم هشدار داد و افزود: مجلس نهم در اواخر عمر خود باید مواظبت کند طرح‌هایی در صحن مطرح نشود که بوی این استشمام شود که نمایندگان فعلی می‌خواهند زمینه حضور خود در مجلس آینده را فراهم کنند.

حاجی‌دلیگانی با تأکید بر اینکه مردم عملکرد نمایندگان مجلس نهم را مشاهده کرده و تک‌تک نمایندگان را رصد می‌کنند، گفت: امروز، طرحی در دست بعضی همکاران دیدم که بر مبنای آن صلاحیت رسیدگی به شرایط اولیه نامزدهای انتخابات مجلس را از فرمانداری‌ها گرفته به وزارت کشور واگذار می‌کنند.

نماینده مردم شاهین‌شهر تصریح کرد: اجرای این طرح، شاید هیچ تغییری در ترکیب مجلس آینده ایجاد نکند، ولی به هر حال شبهه پدید می‌آورد.

حاجی‌دلیگانی همچنین گفت: اگر این طرح، ۲ سوال پیش ارائه شده بود، هیچ شبهه‌ای به‌وجود نمی‌آورد اما اکنون و حدود یک سال مانده تا پایان عمر مجلس نهم، طرح آن درست نیست.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها