امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129853
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
ابو‌القاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به عملکرد ...

ابو‌القاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به عملکرد مجلس نهم از ابتدا تاکنون گفت: مجلس نهم را نه می‌توان موفق و نه می‌توان ناموفق دانست در برخی موارد عملکرد مجلس خوب و در برخی موارد می‌توانست بهتر باشد و در برخی موارد نیز شاهد عملکرد مناسبی از سوی مجلس نبودیم.

وی افزود: با توجه به شرایط فعلی کشور و اعمال تحریم‌های مختلف، توجه به اقتصاد مقاومتی و وضع قوانین مورد نیاز در این حوزه و همچنین سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب در خصوص جمعیت و بخش سلامت باید در اولویت کاری نمایندگان قرار گیرد.

عضو کمیسیون صنایع مجلس اظهار داشت: سلامت مجموعه پارلمان از موضوعات مهمی‌ است که باید در اولویت کار مجلس قرار داشته باشد وبالطبع چنانچه سلامت کار تقویت شود به پیشرفت کار کمک می‌کند.

جراره همچنین خاطرنشان کرد: تعامل با دولت از نقاط مثبت مجلس است اما این نقطه مثبت در جایی که به معاشرت با وزرا تبدیل شود می‌توان آن را به عنوان نقاط منفی مجلس دانست.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار