امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129854
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
جواد هروی نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: ما قانون زیاد داریم و آنچه

جواد هروی نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: ما قانون زیاد داریم و آنچه اکنون ضعف ما محسوب می‌شود اجرای این قوانین است.

وی با تأکید بر ضرورت بازنگری در نحوه اجرای قوانین به وسیله تدوین مصوباتی گفت: در غیر اینصورت تصویب قانون با فقدان آن هیچ تفاوتی نمی‌کند.

هروی با اشاره به حوزه تخصصی خود در مجلس یعنی کمیسیون آموزش افزود: به عنوان مثال در بحث آموزش عالی ما قوانین خشک و غیرقابل عملیاتی داریم لذا در جلسه‌ای که با وزیر علوم،‌ تحقیقات و فناوری داشتیم پیشنهاد انتقال نسل دانشگاهی از مرحله اول به سوم را مطرح کردیم.

وی تبدیل نظام آموزش محور و پژوهش محور به نظام کارآفرینی‌محور را محتوای این پیشنهاد خواند و گفت: امیدواریم مجلس به سمتی رود که قوانین به جای برخورداری از سطوح ظاهری از عمق عملی برخوردار باشند.

نماینده مردم قائنات در مجلس اظهار داشت: طرحی که دیروز در مجلس فوریت آن به تصویب رسید نمایندگان را از حالت مؤاخذه فرد به فرد و چهره به چهره نجات داده و موجب می‌شود نمایندگان مجبور نباشند که در صحن علنی به جای توجه به محتوای مباحثات مجلس به تلفن‌های حوزه انتخابیه پاسخ بگویند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها