امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12986
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 113
شهرام عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با اشاره به خنثی شدن توطئه‌های دشمنان در مرزهای کشور، اظهار داشت: با توجه به نزدیک بودن ایام ...

شهرام عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با اشاره به خنثی شدن توطئه‌های دشمنان در مرزهای کشور، اظهار داشت: با توجه به نزدیک بودن ایام انتخابات و حساسیت بیشتر برای حفاظت از کیان و مرزهای کشور، دشمنان این نظام به هر نحوی سعی در اخلال در این امر مهم کشوری دارند که با بیداری ماموران در نوار مرزی جلو این اقدامات گرفته می‌شود.

وی افزود: امروز تجهیزات الکترونیکی و دوربین‌های دید در شب، کمک شایانی به مرزبانان در دورترین یگان‌های مرزی می‌کند لذا با گستردگی مرزها و حوزه استحفاظی یگان‌های مرزی، استفاده از این دستگاه‌ها امری ضروری است تا بتوان هرگونه فعالیت‌ اخلالگران را در نطفه خنثی کرد.

عباسی تصریح کرد: در همین خصوص مرزبانان هنگ پیرانشهر توانستند پنج نفر عابر غیرمجاز ایرانی را شبانه در حوالی میله‌های مرزی با دستگاه‌های الکترونیکی شناسایی و به موقع وارد عمل شده و همگی را دستگیر کنند.

وی خاطرنشان کرد: این عابران که به صورت غیرمجاز پس از خروج از کشور به صورت غیرمجاز قصد خروج به ایران را داشتند، با سرعت عمل ماموران دستگیر و به مراجع مربوطه تحویل داده شدند.
انتهای پیام/61001/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها