امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129864
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
فریدون اللهیاری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: این هتل در حریم آتشگاه نیست بلکه روبه‌روی این مکان تاریخی قرار گرفته است. وی ...

فریدون اللهیاری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: این هتل در حریم آتشگاه نیست بلکه روبه‌روی این مکان تاریخی قرار گرفته است.

وی افزود: کمیسیون ماده پنج مرکب از مراجعی همچون معاونت عمرانی، استانداری، شهرداری، میراث فرهنگی و دستگاه‌های مختلف است و این طرح بارها مورد بررسی و تایید و تصویب این مصوبه قرار گرفته و مشکلی از نظر تهدید حریم آتشگاه نخواهد داشت.

وی ادامه داد: این هتل با امکانات مناسب و زمین بازی، 170 تخت و 70 اتاق طراحی و برنامه‌ریزی شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اصفهان با اشاره به اینکه گردشگری در کشور و از جمله اصفهان بسیار رونق گرفته است، بیان کرد: تقاضا برای ساخت پنج هتل در اصفهان وجود دارد اما باید با توجه به حریم‌ ساخت مکان هتل‌ها مراحل بررسی آن طی شود تا بتوانیم برای ساخت آنها اجازه صادر کنیم.

وی همچنین به برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری گردشگری در اتاق بازرگانی اشاره کرد و گفت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری، فرصتی است در قالب مصوبات مناطق نمونه که در سازمان میراث فرهنگی مطرح است اما تقاضاهایی برای اجرای یک‌سری پروژه‌ها داشتیم که امیدواریم روند مطلوب خود را طی کند و عملیاتی شود.
انتهای پیام/2301/ل10/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها