امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129868
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در هفتاد و سومین نشست خبری خود با ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در هفتاد و سومین نشست خبری خود با اصحاب رسانه با بیان اینکه آنچه که موجب بهم خوردن آرامش جامعه می‌شود باید برای همه مهم باشد، گفت: اولویت قوه قضاییه این است که با کسانی که آرامش و امنیت جامعه را بهم می‌زنند برخورد جدی صورت گیرد.

وی افزود: در همین روزها و هفته‌های اخیر یک مورد اجرای حکم در مشهد، یک مورد در بندرعباس و یک مورد در قم به دلیل تجاوز به عنف، سرقت و شرارت داشتیم.

محسنی اژه‌ای با اشاره به اجرای حکم مجرم در قم گفت: در شهر قم کسانی با هم نزاع کرده بودند و بعد از آن یکی از مصدومین به بیمارستان منتقل شد و یکی از طرفین دعوا به بیمارستان رفت و مصدوم را به قتل رساند که حکم وی اجرا شد.

وی اظهارداشت: قوه قضاییه درباره کسانی که امنیت و آرامش جامعه را بهم می‌ریزند سریعاً پیگیری و بررسی می‌کند.

محسنی اژه‌ای با اشاره به فعالیت باندهای مواد مخدر و هشدار به خانواده‌ها به جهت اینکه باید مراقب باشند تا مافیای مواد مخدر به سراغشان نیاید اظهارداشت: با تلاشی که نیروی انتظامی، دستگاه قضایی و سیستم اطلاعاتی داشتند تقریباً داریم به عوامل اصلی پخش مواد مخدر دست پیدا می‌کنیم.

معاون اول قوه قضاییه اظهارداشت: از نشست قبلی تا نشست امروز 15 هزار کیلو مواد مخدر از انواع مختلف کشف شده اما با اینکه میزان مواد مخدر زیاد است حدود 50 تا 52 نفر دستگیر شده‌اند زیرا آنها عوامل اصلی هستند.

وی ادامه داد: باید کاری شود که مواد مخدر داخل کشور نشود و از این جهت متأسفیم ولی خوشحالیم که نیروهای ما توانستند این مقدار مواد مخدر را کشف و عوامل آن را دستگیر کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها