امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129873
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در هفتاد و سومین نشست خبری خود با ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در هفتاد و سومین نشست خبری خود با اصحاب رسانه در پاسخ به پرسشی مبنی بر گودبرداری‌های غیر اصولی و فوت کارگران در شهر تهران و همچنین گودال حقانی که در دو ماه گذشته سازمان نظام مهندسی اعلام کرده است این گود بسیار پرخطر است، آیا قوه قضاییه به عنوان مدعی‌العموم این گودال که در نزدیکی متروی حقانی نیز هست و هر لحظه ممکن است مانند پروژه ایران زمین فرو بریزد، وارد نمی‌شود گفت: در این مورد گزارشی به بنده ارسال نشده و اطلاعی ندارم.

وی ادامه داد: دادستانی تهران با معاونین شهرداری تهران در خصوص بعضی از اقدامات جلساتی برگزار می‌کند و این مورد نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

معاون اول قوه قضاییه در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا اتهام مدیر شهرداری تهران که اخیراً بازداشت شده است، جاسوسی است و آیا اینکه IP های دوربین‌های مداربسته را به منافقین می‌داده است، صحت دارد گفت: بنده بارها گفته‌ام پرونده‌ای که در مراحل مقدماتی است از انتشار جزئیات آن معذور هستم، اجمالاً این فرد بازداشت شده است و اتهام آن نیز امنیتی است.

در ادامه اژه‌ای در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر به سر انجام رسیدن پرونده «ح-ب-د» بدهکار 2 هزار میلیارد تومانی بانکی اظهارداشت: پرونده در حال رسیدگی است و کیفرخواست صادر نشده تا به دادگاه ارسال شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها