امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129915
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه «جروزالم پست»، نتانیاهو در ادامه تنش‌ها در کابینه ائتلافی رژیم صهیونیستی

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روزنامه «جروزالم پست»، نتانیاهو در ادامه تنش‌ها در کابینه ائتلافی رژیم صهیونیستی تهدید به برگزاری انتخابات پیش از موعد کرد.

بنیامین نتانیاهو روز دوشنبه خطاب به وزرای مخالف سیاست‌های داخلی و خارجی کابینه رژیم صهیونیستی گفت: «برخی وزرا در حال تلاش برای جایگزین و تغییر دولت هستند، خرابکاری بس است».

بنیامین نتانیاهو که از اعتراضات کنونی در کابینه به شدت عصبانی شده،  وزرای مخالف را به تضعیف شخص نخست‌وزیر متهم کرد. او تهدید کرد  برای توقف این روند، انتخابات زودرس و پیش از موعد  برگزار کند.
نتانیاهو با اشاره به لایحه نژادپرستانه «رسمیت شناختن یهودیت اسرائیل» و مخالفت فلسطینیان با آن مدعی شد: فلسطینیان با این حق مردم یهود مخالفت می‌کنند اما برای خودشان همین درخواست همین حق(به رسمیت شناخته شدن فلسطین به عنوان دولت مستقل) را مطرح می‌کنند».

صبح امروز «نیر هفتز» یکی از مشاوران نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد وی ظرف چند روز آینده تصمیم می‌گیرد آیا می‌تواند کابینه ائتلافی شکننده را آرام سازد یا باید خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام شود. به گفته وی، اگر نتانیاهو به این نتیجه برسد که می‌تواند در این کابینه فعالیت کند، به حکومت خود ادامه می‌دهد. در غیر این صورت، اختیار را به رای‌دهندگان می‌دهد زیرا این وظیفه اوست.

انتقاد مقامات ارشد رژیم صهیونیستی از قانون نژادپرستانه «دولت یهودی» و تلاش «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم، برای برگزاری انتخابات زودهنگام به اختلافات شدید در کابینه ائتلافی دامن زده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها