امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129919
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی افزایش درگیری‌ها در بحرین و کاهش مشارکت مردمی در انتخابات پارلمانی اخیر در این ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پی افزایش درگیری‌ها در بحرین و کاهش مشارکت مردمی در انتخابات پارلمانی اخیر در این کشور دولت آمریکا مجبور شد تا رژیم آل خلیفه را به توافق با انقلابیون و مخالفان بحرینی تشویق کند.
پایگاه خبری- تحلیلی «الوقت» در این باره گزارش داد که آمریکایی‌ها بر این باروند که ادامه وضعیت کنونی بحرین منجر به بروز حوادث غیر منتظره و غیر قابل کنترل می‌شود از همین روی باید اعتراضات مردمی را جدی را گرفت قبل از آنکه فرصت از دست برود.
آمریکایی‌ها همچنین بر این باور هستند که هرگونه رویداد غیر منتظره در بحرین ممکن است اوضاع امنیتی این کشور را تهدید کند امری که اوضاع امنیتی ناوگان پنجم دریایی آمریکا در منامه را در معرض خطر قرار خواهد .
این پایگاه خبری به نقل از منابع آگاه خود گزارش داد که فرمانده ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا دستور منع تردد سربازان نظامی در خیابان‌های منامه را داده است، به گونه‌ای که از ماه می گذشته تاکنون هیچ سرباز آمریکایی وارد خیابان‌های منامه نشده است.
میزان مشارکت در انتخابات پارلمانی و شهرداری ها در بحرین با وجود تمدید مهلت آنها بسیار پایین گزارش شده است.
احزاب اپوزیسیون از جمله «الوفاق» بزرگترین حزب شیعی بحرین قبل از برگزاری انتخابات پارلمانی از طرفداران خود خواسته بودند تا این انتخابات را تحریم کنند.
دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین اعلام کرد که میزان مشارکت مردمی در انتخابات پارلمانی در سایه تحریم مخالفان کمتر از 30 درصد بوده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها