امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129920
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک پایگاه آمریکایی در گزارشی درباره مذاکرات هسته‌ای، ایران را برنده نهایی هرگونه توافق

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک پایگاه آمریکایی در گزارشی درباره مذاکرات هسته‌ای، ایران را برنده نهایی هرگونه توافق احتمالی هسته‌ای دانست.

پایگاه آمریکایی «ریئل کلیر ورلد»(Real Clear World) در گزارشی درباره توافق احتمالی هسته‌ای ایران و گروه 5+1نوشت: «همراه با نرم شدن(و کاهش) درخواست‌های غرب در مذاکرات هسته‌ای و به تدریج، بهبود اقتصادی ایران، این کشور خود را برای در پیش گرفتن اهداف و مقاصدش آزاد و رها می‌بیند».

این پایگاه در ادامه می‌نویسد: «تهران همزمان با لایه‌برداری از معماری تحریم‌های آمریکا و اتحادیه اروپا، برای حفظ و دست نخورده ماندن زیرساخت هسته‌ای خود تلاش می‌کند. ایران می‌داند که به محض آنکه معماری تحریم‌ها ازهم پاشیده شد، ازسرگیری آن به نحو دشواری، سخت خواهد بود».

پایگاه آمریکایی با اشاره به مواضع طرفین گفت‌وگوهای هسته‌ای اینطور می‌نویسد: «در حالی که ایران همچنان سرسخت است، شش قدرت جهانی در حال کاستن و دور شدن از درخواستهایشان در هر یک از ابعاد و جنبه‌ها در مذاکرات هستند؛ کاری که به امید نیل به هر توافقی صورت می‌گیرد که بتوانند با صدای بلند آنرا موفقیت جار بزنند اما چنین توافقی در نهایت موفقیت برای ایران خواهد بود».

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها