امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129921
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشریه انگلیسی تلگراف می‌گوید به اسنادی محرمانه دست یافته که نشان می‌دهد یگانی سری از ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نشریه انگلیسی تلگراف می‌گوید به اسنادی محرمانه دست یافته که نشان می‌دهد یگانی سری از نیروهای انگلیسی، با کمک به ساخت برجک‌های دیده‌بانی برای سربازان ارتش لبنان، جلوی نفوذ داعش را گرفته‌اند.

بر اساس این مدارک، به هنگام نزدیک شدن تروریست‌های داعش به مرز لبنان، یگان سری انگلیسی‌ها با کمک به هماهنگی فعالیت‌های ساختمانی، به ارتش لبنان در ساخت 12 برجک دیده‌بانی کمک کرده و با این کار، جلوی ورود داعشی‌ها به شهر «رأس البعلبک» را گرفته‌اند.

شهر «رأس‌البعلبک» شهری مسیحی‌نشین است؛ نیروهای ائتلاف ضدداعش که حاصل جمع خلبانان نیروی هوایی چند کشور عربی و اروپایی است و تحت نظر آمریکایی‌ها اداره می‌شود هم پس از نزدیک شدن تروریست‌های داعش به مناطق شمالی عراق و در خطر افتادن جان مسیحیان و ایزدی‌ها به بمباران داعش روی آورد.

در این گزارش به رسته دقیق نیروهای مخفی درگیر در این عملیات ضداعش اشاره‌ای نشده است؛ پیش از این در شبکه‌های اجتماعی تصاویری از حضور نیروهای ویژه هوابرد انگلیس (اس‌اِی‌اس) در عراق منتشر شده بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها