امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129948
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
«حسن محمدی» مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ...

«حسن محمدی» مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رابطه با واگذاری مسئولیت اداره دانشگاه علمی - کاربردی معاونت قرآن و عترت ارشاد به اتحادیه تشکل‌های قرآنی اظهار داشت: قرار است این دانشگاه به صورت مستقل فعالیت خود را ادامه دهد و ما مسئولیت اداره آن را بر عهده بگیریم اما برای آغاز فعالیت جدی، منتظر تأیید نهایی آقای شاه‌آبادی ریاست این دانشگاه هستیم.

وی با اشاره به پذیرش دانشجو از ترم بهمن در این واحد دانشگاهی افزود: اگر قرار باشد پذیرش دانشجو در ترم دوم صورت گیرد ما مجبوریم روند قبلی تحصیلی را ادامه دهیم چرا که برنامه‌ریزی‌های ما پس از تأئید نهایی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

محمدی با بیان اینکه برنامه‌های اتحادیه تشکل‌های قرآنی از سال آینده در این دانشگاه اجرایی خواهد شد به لزوم ایجاد رشته‌هایی برای تربیت فعالان قرآنی و توسعه فرهنگ دینی اشاره کرد و گفت: ما قصد داریم رشته‌های مورد نیاز جامعه را در این دانشگاه ایجاد کنیم تا از این طریق خلأهای موجود قرآنی در کشور برطرف شود.

مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی افزود: رشته‌های تربیت معلم قرآن در بخش‌های مختلف و تدریس دروس میان‌رشته‌ای در حوزه‌های قرآنی از مهم‌ترین برنامه‌های ما برای اداره دانشگاه معاونت قرآن و عترت ارشاد است.

انتهای پیام/م.خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها