امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12995
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۱۳
تعداد بازدید: 151
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، منوچهر طالبی اظهار داشت: مأموران مبارزه با مواد مخدر این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، منوچهر طالبی اظهار داشت: مأموران مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر و مقابله با سوداگران مرگ موفق شدند 39 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و ضبط کنند.

وی بیان داشت: ماموران مبارزه با مواد مخدر با کنترل محورهای ورودی استان به یک دستگاه خودرو تیبا مشکوک شده و به بازرسی از آن پرداختند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو 39 کیلو و 450 گرم مواد مخدر از نوع تریاک که در 22 بطری آب معدنی جاساز شده بود را کشف کرده و راننده را نیز دستگیر کردند.

وی گفت: متهم با استفاده از خودروهای مختلف که تا لحظه دستگیری 12 دستگاه از آنها شناسایی شده بود قصد داشت این مقدار مواد مخدر را از یکی از استان‌های جنوبی به استان همجوار قم انتقال دهد که در نهایت به همراه مواد مکشوفه به مراجع قضایی استان تحویل شد.
انتهای پیام/2258/ع
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها