امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129953
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
حجت‌الاسلام سیف‌الله رستملو امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: فردا مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم با رقابت 600 ...

حجت‌الاسلام سیف‌الله رستملو امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: فردا مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم با رقابت 600 نفر از منتخبان مرحله شهرستانی در بخش خواهران و برادران در ارومیه برگزار می‌شود.

وی افزود: فردا مرحله استانی مسابقات قرآن کریم در بخش برادران در سالن آمفی تئاتر اداره برق و در بخش خواهران در سالن آمفی تئاتر شرکت مخابرات ارومیه برگزار می‌شود.

رستملو ادامه داد: فردا مرحله استانی سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم با رقابت 600 نفر از منتخبان شهرستانی شامل نفرات اول تا سوم در رشته‌های پنج جزء، 10 جزء، قرائت، ترتیل، اذان، گروه‌های همخوانی قرآن کریم، تواشیح و ابتهال در ارومیه برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه ارومیه در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه‌های مورد نظر در هفته وقف در شهرستان ارومیه اشاره و اضافه کرد: تجلیل از خیران، واقفان، متولیان، هیئت امنای نمونه مساجد و خادمان امامزادگان از جمله برنامه‌های مورد نظر در هفته وقف است.

رستملو برگزاری نشست‌های تخصصی وقف با اصناف و حوزه‌های علمیه در راستای ترویج و تعمیق فرهنگ وقف را از دیگر برنامه‌های مورد نظر در هفته وقف در ارومیه عنوان کرد و ادامه داد: همزمان با هفته وقف ایستگاه همه واقف باشیم در دو نقطه شهر ارومیه با حضور کارشناسان خبره اوقاف در راستای پاسخگویی و ثبت وقف جدید متقاضیان برپا خواهد شد.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه ارومیه پخش بروشور و عملکرد یک ساله اداره اوقاف و امور خیریه ارومیه، سخنرانی قبل از خطبه مدیر اوقاف و امور خیریه ارومیه و... را از دیگر برنامه‌های مورد نظر در هفته وقف عنوان کرد.

وی در پایان بر توسعه بیش از پیش فرهنگ وقف در جامعه تاکید کرد و اظهار داشت: ترویج فرهنگ وقف در توسعه ابعاد مختلف اجتماعی، اقتصادی، معنوی، اخلاقی و... در جامعه بسیار تاثیرگذار بوده و فهم اهمیت وقف و شناختن نقش آن در توسعه جامعه نیازمند آگاه‌سازی آحاد جامعه است.
انتهای پیام/61005/ح30/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها