امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129960
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،روز گذشته در جریان بازدید مدیرعامل و معاون اداری و مالی انجمن سینمای جوانان ایران نشست صمیمی حبیب ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،روز گذشته در جریان بازدید مدیرعامل و معاون اداری و مالی انجمن سینمای جوانان ایران نشست صمیمی حبیب ایل‌ بیگی با اساتید، فیلم‌سازان و عکاسان و هنرجویان دفتر همدان برگزار شد.

حبیب ایل‌بیگی در این نشست صمیمی که در پایان دیدار یک‌روزه وی از دفتر همدان برگزار شد با اشاره به رابطه تنگاتنگ مدیران انجمن سیمای جوانان ایران گفت: تیم مدیریت انجمن از مشکلات هنرجویان و نیازهای آن‌ها باخبرند چراکه خودشان هم روزی هنرجوی این انجمن بوده‌اند. در همین راستا و برای حفظ تلاش‌های اعضای خانواده انجمن سینمای جوانان ایران در نظر داریم تا همه‌ی فیلم‌های تولیدشده در انجمن از ابتدا تاکنون را به‌صورت دیجیتال ساماندهی کنیم.

وی همچنین افزود: ما علاقه‌مندیم انجمن درزمینه‌ی عکس هم فعال و از بحث آموزش صرف خارج شود. از این روی آژانس عکس ایران باهدف شناسایی عکاسان مستعد دوباره فعالیت خود را آغاز کرده است. ایل‌بیگی با اشاره به مبحث افزایش تجهیزات گفت: افزایش و به‌روزرسانی تجهیزات ازجمله مباحثی است که همواره مطرح بوده است و ما همیشه به دنبال رفع آن بوده‌ایم. اما همواره به دلیل مشکلات مالی محدودیت داشته و داریم.

وی با تأکید بر لزوم شناساندن انجمن به مسئولان استان گفت: دستگاه‌های اجرایی که نیازهایی در حوزه تولید فیلم و عکس‌دارند باید بدانند که چنین تشکلی وجود دارد و تا رفع نیازهای خود در حوزه‌های مختلف را به انجمن بسپارند.

در پاسخ به ابراز نظرهای حاضرین در نشست مدیرعامل انجمن با تشریح جایگاه ویژه دفتر همدان در خانواده انجمن سینمای جوانان ایران گفت: انجمن همدان به لحاظ ریشه‌دار بودن می‌تواند جایگاه بالاتری نسبت به وضعیت کنونی داشته باشد. با استفاده از همدلی و علاقه که به همکاری در بین مسئولان استان وجود دارد می‌تواند در رفع بسیاری از مشکلات تلاش کرد و مسائل دیگر ازجمله کمبود بودجه و اعتبارات در درجه‌ی دوم اهمیت قرارداد. با این نگاه مثبت می‌توان آینده‌ی روشنی برای دفتر همدان پیش‌بینی کرد.

وی هدف از این بازدیدها را ارزیابی عملکرد دفاتر از نزدیک عنوان کرد و افزود: این گفتگوهای خصوصی و چهره به چهره موجب می‌شود تا رفع اشکالات سیستم با سرعت بیشتری انجام شود. پس این سفرها برای ما خیلی ارزشمند است چراکه می‌توانیم نتیجه‌ی سیاست‌گذاری‌های خود را به‌طور ملموس مشاهده کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها