امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 29
۱۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129969
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
«مهدی خرمیان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: عروسک‌ها از نظر مفصل و اسکلت با ...

«مهدی خرمیان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: عروسک‌ها از نظر مفصل و اسکلت با عروسک‌ هایی که اسکلت‌های سنتی دارند متفاوت هستند. در این عروسک‌ها از اسکلت‌های پلاستیکی استفاده شده است و کف پاهای این عروسک‌ها به جای پیچ، از آهن ربا استفاده شده است.

کارگردان ملوچ ضمن اشاره به نقل قولی از اژدر دلداده، انیماتور این مجموعه، خاطر نشان کرد: در انیمیشن عروسکی، شما مستقیما با دستهایتان عروسک را لمس می‌کنید و حالت‌های مختلفی به آن می‌دهید و به گونه‌ای می‌توانید ارتباط حسی با کاراکتر برقرار کنید. در اینجا انیماتور و عروسکش به مثابه یک بازیگر تئاتری که روی سن ایستاده است و با حرکات بدن خود با تماشاچیانش ارتباط برقرار می‌کند، می‌تواند در قالب انیمیشن احساساتش را به راحتی به بینندگانش منتقل سازد.

وی با اشاره به پژوهش‌های تیم تولید اظهار داشت: مجموعه انیمیشنی «ملوچ» را با تمرکز بر مسائل روان شناختی کودک مانند پرورش استعدادهای کودکان، ترس از تاریکی و... تولید کرده‌ایم.

خرمیان در ادامه افزود: به همین دلیل مسائل روزمره‌ای همچون ارتباط با دیگران، ترس از تاریکی و تنهایی، رعایت نظم و انضباط، وقت شناسی از جمله مباحثی است که در انیمیشن «ملوچ» به صورت جدی مورد توجه قرار گرفته است.

مجموعه 52 قسمتی «ملوچ» با تکنیک انیمیشن عروسکی، برای گروه سنی خردسال و به همت مرکز پویانمایی صبا، تولید شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار