امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۱۰:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129970
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 70
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،محمد احسانی با حضور در پشت صحنه فیلم سینمایی «دو عروس» افزود: تولید فیلم بدنه یکی از نیازهای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،محمد احسانی با حضور در پشت صحنه فیلم سینمایی «دو عروس» افزود: تولید فیلم بدنه یکی از نیازهای سینمای ایران است و تولید چنین آثاری می تواند به اقتصاد سینما کمک کند. البته شرط این کار این است که فیلم به شعور مخاطب احترام بگذارد و در طی یک روند تدریجی سلیقه او را ارتقاء دهد. البته با توجه به گستردگی انتخاب های مخاطبان، و رقبای جدی سینما لزوما فرمول های قدیمی در جذب مخاطب جواب نمی دهد و کارگردانان باید به دنبال نوآوری و بدعت در این عرصه باشند تا سینمای پرمخاطب در دام کلیشه و ایستایی نیفتد.

وی با اشاره به عوامل باتجربه در تولید فیلم دو عروس یادآور شد: حضور علی ژکان به عنوان تهیه کننده در این اثر سینمایی که سابقه مشخصی در عرصه کارگردانی نیز دارد به ارتقای کیفی این فیلم کمک خواهد کرد.

معاون ارزشیابی ونظارت آثار سینمایی با بیان اینکه سرگرمی یکی از کارکردهای سینما است تاکید کرد: تولید آثار باکیفیت که با نگاه سرگرم کنندگی تولید می شود می تواند بخشی از مخاطبان سینما را که به دنبال چنین آثاری هستند راضی کند.

در ادامه "علی ژکان" تهیه کننده و "داود موثقی" کارگردان فیلم «دو عروس» نیز توضیحاتی درباره نحوه تولید این اثر سینمایی ارائه کردند.

فیلم «دو عروس» به کارگردانی داود موثقی هم اکنون در تهران در حال فیلمبرداری است.

فیلمبرداری این اثر سینمایی تا کنون ۲۲ جلسه سپری شده و سه روز دیگر فیلمبرداری این اثر به پایان می رسد.

علی ژکان تهیه کننده این اثر سینمایی را برعهده دارد.

بهزاد غلامی دستیار و برنامه ریز، احمد احمدی مدیر فیلمبرداری، صدابردار: بهمن حیدری، گریم: رسول سید عربی، طراح صحنه و لباس: قاسم ترکاشوند. تدوین این اثر نیز توسط موثقی انجام می شود.

دانیال عبادی، افسانه پاکرو، سلماز آق مقانی، علی خیامی، صفا آقاجانی و میرطاهر مظلومی و بهزاد رحیم خانی بازیگران این اثر سینمایی هستند. عرفان برزی بازیگر خردسال این اثر سینمایی است.

دیگر عوامل این اثر سینمایی عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: احمد احمدی، صدابردار: بهمن حیدری، گریم: رسول سید عربی، طراح صحنه و لباس: قاسم ترکاشوند و دستیار و برنامه ریز: بهزاد غلامی . تدوین این اثر نیز توسط موثقی انجام می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها