امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129990
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۴۵
تعداد بازدید: 24
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برنامه 90 شب گذشته روی آنتن رفت و به بررسی رقابت های فوتبال کشورمان در هفته گذشته پرداخت. سوال ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برنامه 90 شب گذشته روی آنتن رفت و به بررسی رقابت های فوتبال کشورمان در هفته گذشته پرداخت.

سوال پیامکی این برنامه اختصاص به انتخاب بهترین مربی نیم فصل لیگ برتر داشت که مخاطبان گزینه های دراگان اسکوچیچ، رسول خطیبی، صمد مرفاوی و علیرضا منصوریان را پیش رو داشتند.

در پایان برنامه علیرضا منصوریان با کسب 58 درصد آرا به عنوان بهترین مربی نیم فصل انتخاب شد و رسول خطیبی و اسکوچیچ در رده دوم و سوم قرار گرفتند.

کارشناس داوری این هفته محمد فنایی بود و به بررسی اتفاقات داوری رقابت های جام حذفی فوتبال پرداخت.

گزارشی از عطاالله بهمنش گزارشگر و پیشکسوت گویندگی رادیو و تلویزیون پخش شد و بسیاری از پیشکسوتان گویندگی از وی به عنوان استاد خود یاد کردند.

*این فیلم را ببینید.گزارشی از دیدار تیم های فوتبال گل گهر - پرسپولیس پخش شد و به نکات آماری این دیدار پرداخته شد.

*این فیلم را ببینید.گزارشی از فوتبال افغانستان بخش شد و جایگاه ورزش فوتبال در هرات مورد بررسی قرار گرفت.گزارشی درباره دیدار ذوب آهن اصفهان - استقلال پخش شد و اینکه شاگردان قلعه نویی بار دیگر نتوانستند از سد شاگردان یحیی گل محمدی عبور کنند.

گزارشی از عملکرد امیر قلعه نویی و نتایج استقلال در لیگ برتر فوتبال پخش شد.میهمان این هفته برنامه نود اصغر حسن زاده بهترین بازیکن فوتسال آسیا بود و صحبت هایی را در این برنامه مطرح کرد.

گزارشی کامل آماری از نیم فصل لیگ برتر پخش شد و اشاره ای ویژه به کاهش جمعیت تماشاگران در ورزشگاه ها و نیمکت لرزان مربی گری در لیگ برتر شد.

*این فیلم را ببینید.در ادامه این برنامه نعیم سعداوی مربی فولاد خوزستان روی خط تلفنی برنامه نود آمد و به افشاگری بر علیه حمید درخشان سرمربی پرسپولیس پرداخت.

وی گفت که فایل صوتی صحبت درخشان با وکیا بازیکن این تیم را در اختیار دارد و پس از اصرار فردوسی پور مبنی بر پخش این فایل صوتی، آن را روی آنتن پخش کرد.

سعداوی در ادامه افزود که بی صبرانه منتظر شکایت درخشان است.

مربی فولاد چنین اتهامی را به رسول خطیبی سرمربی تراکتورسازی را هم زد و گفت که مربی تیم تبریزی هم با یکی از بازیکنان فولاد تماس گرفته است.

در ادامه حمید درخشان سرمربی پرسپولیس هم روی خط تلفنی برنامه آمد و به دفاع از خود پرداخت و گفت که بازیکن فولاد 5 بار با وی تماس گرفته، و وی از طریق یک واسطه درباره این موضوع مطلع شده و در نهایت برای رعایت اخلاقیات با این بازیکن صحبت کرده است.

در ادامه رسول خطیبی سرمربی تراکتور هم به صحبت پرداخت و گفت که به او گفته بودند عبدالله زاده بازیکن فولاد سرباز است و این بازیکن را به وی پیشنهاد داده بودند که وی گفت که از فولاد هیچ بازیکنی را جذب نخواهد کرد.

خطیبی در ادامه صحبت های خود استعفای نظمی مدیرعامل تراکتور را تایید کرد.

*این فیلم را ببینید.انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها