امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 130044
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۵
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه) پارلمان و در ادامه رسیدگی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه) پارلمان و در ادامه رسیدگی به طرح احکام دائمی لوایح بودجه‌های سنواتی، ماده الحاقی 20 را مورد بحث و بررسی قرار داده و به تصویب رساندند.

بر این اساس، به وزارت کشور (سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها) اجازه داده شد 20 درصد سهم شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از عوارض موضوع قانون مالیات بر ارزش افزوده را که در اختیار آن وزارتخانه قرار می‌گیرد، برای کمک و تأمین ماشین‌آلات خدماتی و عمرانی شهرهای زیر 50 هزار نفر جمعیت و دهیاری‌ها هزینه کند.

همچنین وزارت کشور مکلف شد در مقاطع شش ماهه گزارش عملکرد این بند را به معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و کمیسیون‌های عمران و برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گزارش نماید.

وکلی ملت مواد الحاقی 21 و 22 این طرح را نیز حذف کردند.

در ماده 21 الحاقی آمده بود: به همه بانک‌ها و صندوق توسعه ملی اجازه داده می‌شود که به شرکت‌های خصوصی و تعاونی صادرکننده خدمات فنی و مهندسی و کالاهای ایرانی، از طریق بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری تسهیلات ارزی پرداخت نمایند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها